مرکز جامع توانبخشی دکتر محمودی

.:: رزرو

 


توانبخشی مهمترین بخش درمان در بیماران مبتلا به سکته مغزی، ضربه مغزی و سایر بیماران مبتلا به ناتوانی به دلایل مغزی یا اعصاب محیطی است. برای رسیدن به بهترین نتیجه ممکن و بیشترین میزان بهبودی در این بیماران مراحل توانبخشی باید توسط پزشک متخصص طراحی شده و زیر نظر گرفته شود.

بخش مشاوره آنلاین جهت نوبت دهی و تعیین وقت برای مشاوره با دکتر هومن محمودی پزشک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی و شناخته شده در حیطه توانبخشی عصبی (Neurorehabilitation) و به روش ویدئوکنفرانس طراحی شده است. از آنجا که بیماران بسیاری از سایر استانها یا کشورهای اطراف جهت ویزیت و ارائه طرح درمان توانبخشی مراجعه می کنند بر آن شدیم تا با استفاده از تکنولوژی تله مدیسین (پزشکی از راه دور) به ارائه خدمات به اینگونه افراد بپردازیم تا در حد امکان در وقت و صرف هزینه ها برای مراجعه از را ه دور صرفه جویی شود. 

توجه کنید که این سیستم نوبت دهی تنها برای مشاوره و ویزیت آنلاین به روش ویدئو کنفرانس می باشد و بیمارانی که امکان مراجعه حضوری دارند لطفا از طریق تماس تلفنی با مرکز تعیین وقت نمایند.
مشاوره ویدئوکنفرانس بیشتر برای بیمارانی مناسب می باشد که دچار ناتوانی یا ضعف اندامها به دلیل سکته مغزی، ضربه مغزی، ام اس، پارکینسون، سی پی (فلج مغزی)، آسیب نخاعی، صدمات اعصاب محیطی به دلیل پلی نوروپاتی (مانند بیماری گیلن باره)، یا هر بیماری ناتوان کننده دیگر به دلایل اعصاب مرکزی یا محیطی باشد. توجه داشته باشید که درمشاوره ویدئوکنفرانس در حال حاضرو با توجه به قوانین و امکانات موجود امکان تجویز دارو نمی باشد و هدف، طراحی و راهنمایی برای انجام بهترین روشهای توانبخشی جهت بیماران فوق است که مهمترین بخش درمان این عزیزان را تشکیل می دهد. از آنجا که درمانهای فیزیوتراپی و توانبخشی اعصاب در بسیاری از مراکز در کشور ما متأسفانه به صورت ناقص یا غیر صحیح انجام می گردد یکی از اهداف ما آشنایی شما با مواردی است که باید از درمانگران خود در این مراکز انتظار داشته باشید. 
پیش از اقدام به اخذ نوبت برای مشاوره آنلاین لطفاً به موارد زیر توجه کنید و از دسترسی به همه موارد اطمینان حاصل فرمایید:
•    در دست بودن کامپیوتر یا لپتاپ دارای دوربین که از طریق آن بتوان بیمار را از فاصله حدود 3 متری مشاهده کرد (جهت مشاهده تمام اندامها و در صورت لزوم طریقه حرکات و راه رفتن بیمار). همچنین از نصب بودن برنامه اسکایپ روی آن اطمینان حاصل فرمایید.

•    در دسترس داشتن ارتباط اینترنتی با سرعت حداقل 1 Mb/s
•    اطمینان از وجود یک نفر همراه که آشنایی حداقلی با کامپیوتر داشته باشد و بتواند مراحل ارتباط ویدئوکنفرانسی را آنجام دهد. همچنین شخصی که از سابقه و وضعیت بیمار اطلاع کامل داشته باشد. بهتر است در زمان ارتباط ویدئوکنفرانس حداقل دو نفر همراه بیمار باشند.

•    اطمینان از توانایی حضور به موقع در ساعتی که رزرو می کنید. زیرا بازه زمانی که جهت شما مشخص می شود درست در زمان مقرر به پایان می رسد و ارتباط با بیمار بعدی شروع می گردد.

•    در صورتی که به هر دلیل (دلایل فنی) به غیر از عدم حضور بیمار ارتباط اینترنتی انجام نشد یا با اختلال روبرو شد مبلغ پرداخت شده عودت داده خواهد شد یا مشاوره در زمان دیگری انجام می گردد. 

در حال حاضر جهت ارتباط ویدئوکنفرانس ما از نرم افزار اسکایپ (Skype) استفاده می کنیم لطفاً پیش ازثبت نام از داشتن این نرم افزار، کارکرد صحیح آن و ثبت نام در آن اطمینان حاصل کنید.

لطفاً پیش از تصمیم نهایی و استفاده از سرویس ویدئوکنفرانس قوانین و مقررات این وبسایت را مطالعه فرمایید.
 
 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای مرکز جامع توانبخشی دکتر محمودی محفوظ میباشد.

 

.:: Design By KSPgroup.ir ::.

پیوندها
پیوند به وبسایت متخصصان طب فیزیکی و توانبخشی در کشور
انجمن طب فیزیکی و توانبخشی ایران
انجمن بیماریهای عصبی-عضلانی و الکترودیاگنوز آمریکا
انجمن بین المللی طب فیزیکی و توانبخشی
اینستاگرام دکتر محمودی
مؤسسه پیام آوران ساحل امید
اینستاگرام فیزیودرمان
دسترسی سریع
سامانه هوشمند همراه سلامت
مرکز مشاوره مجازی کافه سلامت
صفحه اصلی
نظرات و پیشنهادات
قوانین و مقررات