مرکز جامع توانبخشی دکتر محمودی

.:: قوانین و مقررات

 

قوانین و مقررات استفاده از وبسایت و خدمات آن

استفاده شما از وب سايت مرکز جامع توانبخشی دکتر محمودی به معنای پذیرش کامل شرايط زیر مي باشد:


1-  محتويات سايت، صرفاً براى افزایش آگاهی شما در مورد بیماریهای مرتبط با حیطه طب فیزیکی و توانبخشی عرضه شده است. حق استفاده از اطلاعات موجود در این وبسايت برای مرکز جامع توانبخشی دکتر محمودی محفوظ می باشد. هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت و هيچ فرد حقيقي، حقوقي يا وبسايتي به هيچ عنوان نمي تواند از اطلاعات موجود در سايت براى توليد مجدد محتوا يا ايجاد ترافيك در سايت خود استفاده نمايد. استفاده مجدد از مطالب این وبسایت تنها با اجازه دکتر هومن محمودی و با ذکر منبع و لینک فعال بلامانع می باشد. براى اين كار لطفاً با ما تماس بگيريد.

2- اطلاعات موجود در این وبسایت از منابع معتبر تایید شده توسط دکتر هومن محمودی انتخاب یا توسط افراد علمی مورد تأیید نگارش شده است. با این حال ممکن است اطلاعات در مواردي غير دقيق يا دارای خطاهای نگارشی باشد. اطلاعات موجود در این سایت به هیچ عنوان جایگزین توصیه ها و ویزیت توسط پزشک نمی باشد و نباید توسط بیمار به عنوان توصیه درمانی مستقیم استفاده گردد.


3- در موارد خدمات مشاوره آنلاین ما تمام سعی خود را برای برقراری ارتباط اینترنتی با کیفیت مناسب در زمان مشخص شده به کار می بندیم. در صورت عدم امکان ارتباط اینترنتی و  انجام مشاوره آنلاین به طور مناسب به دلایل غیر از مشکلات سخت افزاری یا نرم افزاری از سمت کاربر مسؤولیت آن با مرکز جامع توانبخشی دکتر محمودی نمی باشد اما مبلغ پرداخت شده عودت داده شده یا مشاوره در زمان مناسب دیگری انجام خواهد شد.


4- بررسی امکانات سخت افزاری و نرم افزاری کاربر برای برقراری ارتباط ویدئوکنفرانس جهت مشاوره آنلاین به عهده شخص کاربر می باشد که لینک امکانات مورد نیاز در بخش ثبت نام قرار داده شده است. کاربر تأیید می نماید که در صورت عدم برخورداری از امکانات حداقلی نرم افزار، سخت افزار و قابلیت ارتباط اینترنتی جهت ثبت نام مشاوره آنلاین اقدام ننماید. در غیر این صورت به دلیل استفاده از بازه زمانی مشاوره آنلاین و عدم امکان فوری اختصاص آن زمان به بیمار دیگر مبلغ پرداخت شده قابل عودت نمی باشد.

5-  كاربران باید هنگام ثبت اطلاعات و تکمیل فرم ها، اطلاعات را صحيح و به طور كامل پر نمايند. بديهي است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، اطلاعات پزشکی شما به درستی بررسی نمی گردد و عواقب هرگونه درمان نادرست بر عهده شخص کاربر خواهد بود.


6-  شما به وبسايت مرکز جامع توانبخشی دکتر محمودی اطمينان می دهيد که از اين سايت برای رسيدن به مقاصدی که بر خلاف قوانين موضوعه جمهوری اسلامی ایران يا شرايط استفاده از این وبسايت می باشد استفاده نخواهيد کرد. شما از این سايت به گونه ای استفاده نخواهيد کرد که باعث آسيب، از کار انداختن يا معيوب ساختن وب سايت شود. همچنين شما مجاز به دسترسی يا تلاش برای دسترسی به اطلاعات وب سایت یا کاربران دیگر وب سایت، محتويات يا ورودي هايی که عمداً به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته يا از طريق صفحات سايت ارائه نشده اند نيستيد.

5- سايت مرکز جامع توابخشی دکتر محمودی ممکن است دارای لينک هايی به سايت های ديگر باشد. اين سايت ها تحت کنترل مرکز جامع و شخص دکتر محمودی نيستند و سايت مرکز جامع توانبخشی دکتر محمودی هيچ مسووليتی در قبال محتويات اين سايتها شامل (و نه محدود به) لينک های ديگری که ممکن است در اين سايت ها باشد ندارد. این وبسايت اين لينک ها را مرتبط با فعالیت خود تشخیص داده و آنها را برای استفاده شما فراهم کرده است و وجود هر يک از اين لينک ها به معنی تائيد يا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نيست.

6-  سايت مرکز جامع توانبخشی دکتر محمودی هيچ گونه مسووليتي را در رابطه با عدم کارکرد صحیح صفحات وب سايت خود نمي پذيرد. سروﻳس های سايت «آنگونه که هست» ارائه می شود و این مرکز مسؤوليت تأخير يا عدم کارکرد سايت را که می تواند ناشى از عوامل طبيعى، نيروى انسانی، مشکلات اينترنتى، خرابی تجهيزات كامپيوترى، مخابراتى و غيره باشد بر عهده ندارد.

7-  سايت مرکز جامع توانبخشی دکتر محمودی دارای سرويس های مشاوره آنلاین و پاسخ به پرسشها می باشد که برای تسهيل ارتباط شما با دکتر هومن محمودی در نظر گرفته شده اند. شما توافق می کنيد که از اين سرويسها فقط برای ثبت، ارسال و دريافت اطلاعاتی استفاده کنيد که مناسب و مرتبط بافعالیت های این وب سایت باشند.

8-  سايت مرکز جامع توانبخشی دکتر محمودی اين حق را برای خود محفوظ می دارد که پرسش های ارسال شده بر روی وب سایت را مرور و هرگونه ورودی  نامناسب را بدون اطلاع قبلی حذف نمايد.

9- شرايط استفاده از خدمات این وبسایت ممکن است به روزرسانی شود. شما توافق می کنيد که استفاده مستمر شما از این وب سايت به معنی پذيرش هرگونه تغيیر می باشد. در صورتی که شرايط استفاده از سرويس ها دستخوش تغيیرات عمده شود خبر مربوط به آن در صفحه اصلی وب سايت به اطلاع شما خواهد رسید.

10-  اين توافق نامه تحت قوانين جاری کشور ايران مقرر می گردد و به معنی توافق کامل کاربر با شرايط استفاده از وب سايت مرکز جامع توانبخشی دکتر محمودی خواهد بود و جايگزين کليه توافقات قبلی يا جاری محسوب می شود.

11-  کليه محتويات وبسایت مرکز جامع توانبخشی دکتر محمودی شامل قانون حق تکثير شده و متعلق به سايت تله مد هومیوپاتی مي باشد.


 
 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای مرکز جامع توانبخشی دکتر محمودی محفوظ میباشد.

 

.:: Design By KSPgroup.ir ::.

پیوندها
پیوند به وبسایت متخصصان طب فیزیکی و توانبخشی در کشور
انجمن طب فیزیکی و توانبخشی ایران
انجمن بیماریهای عصبی-عضلانی و الکترودیاگنوز آمریکا
انجمن بین المللی طب فیزیکی و توانبخشی
اینستاگرام دکتر محمودی
مؤسسه پیام آوران ساحل امید
اینستاگرام فیزیودرمان
دسترسی سریع
سامانه هوشمند همراه سلامت
مرکز مشاوره مجازی کافه سلامت
صفحه اصلی
نظرات و پیشنهادات
قوانین و مقررات